request.root_menu.meta_title

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym, jak również inne zebrane przez nas dane osobowe oraz dane techniczne i technologiczne użytkowników są gromadzone i przetwarzane w sposób zgodny z wymogami polskiego prawa, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

Każdy użytkownik, który wypełnił formularz kontaktowy lub w innych sposób udostępnił nam swoje dane osobowe, ma możliwość dostępu do tych danych celem ich weryfikacji, modyfikacji lub usunięcia.

Zgromadzone przez nas dane osobowe użytkowników nie będą przekazywane, sprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom, chyba że nastąpi to zgodnie z wyraźną wolą użytkownika lub na żądanie uprawnionych organów państwowych w zakresie prowadzonych przez nie postępowań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 

 

PRAWA AUTORSKIE

Jeśli nie stwierdzono inaczej, wszystkie materiały znajdujące się na niniejszej stronie internetowej są chronione prawami autorskimi należącymi do Kancelarii Prawniczej Marek Zdanowicz.

 

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Wszelkie materiały na Portalu Spadkowym zamieszczone są jedynie w celu informacyjnym i nie mogą być traktowane jako porada prawna, ani zobowiązanie Kancelarii Prawniczej Marek Zdanowicz do świadczenia jakichkolwiek usług pomocy prawnej. Mimo dokładanych najwyższych starań Kancelaria Prawnicza Marek Zdanowicz nie ponosi odpowiedzialności za żadne treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej, jak i nie gwarantuje dokładności, skuteczności czy przydatności jakichkolwiek informacji prawnych na niej się znajdujących. W celu uzyskania pomocy prawnej należy zasięgnąć indywidualnej i konkretnej porady prawnej.

 

Dlaczego my

Portal Spadkowy jest jedynym w Polsce portalem internetowym zajmującym się tylko i wyłącznie sprawami dotyczącymi prawa spadkowego. Opisuje zagadnienia tej dziedziny przystępnie, jasno i ciekawie, a jednocześnie pomaga znaleźć odpowiedź na nurtujące problemy związane z tematyką spadkową.

Nasza misja

Samodzielne znalezienie dobrego prawnika specjalizującego się w prawie spadkowym może nie być łatwe. Wychodzimy Państwu naprzeciw i ułatwiamy to zadanie: dzięki Portalowi Spadkowemu możecie Państwo uzyskać dostęp do sprawdzonych specjalistów, gwarantujących najwyższą jakość świadczonych usług na terenie całej Polski.